Peter Kalman

CEO of TWINLOGY

Nový pohľad na energetiku

Kľúčovým slovom nášho príbehu je "ZMENA". Túžba po zmene systému a túžba po zmysluplnej práci s ľuďmi, ktorí na všetkých úrovniach riadenia zdieľajú rovnaké hodnoty. Sme kompaktný tím ľudí s mnohoročnými skúsenosťami v energetike, ktorý má jasnú predstavu o tom, ako poskytovať zákazníkom ALL INCLUSIVE služby na vysokokonkurenčnom energetickom trhu.

Sme radi, že konečne môžeme robiť veci inak a bez obmedzení, či už je to stratégia, na ktorej sa podieľajú všetci zamestnanci, alebo kreatívny a inovatívny marketing, či kvalitný obchodný tím, ktorý nie je iba doručovateľom zmlúv, ale odborníkom a partnerom svojich zákazníkov.

Uvedomili sme si, že dôležitým prvkom odlíšenia od trhového mainstreamu je už názov spoločnosti. Prelomovým krokom je teda absencia názvu so slovom energy alebo power. Inšpiráciou pre náš názov bola potreba byť kvalitným partnerom pre našich zákazníkov, byť pre nich dvojičkou (TWIN) v energetike a zároveň pre nich hľadať neustále nové technoLOGie pre zvýšenie komfortu a úžitku. Výsledkom je úžasné slovo TWINLOGY, na ktoré sme právom hrdí.

Našu TWINLOGY čaká skvelá a úspešná budúcnosť a sme radi, že sa na tomto úspechu budeme môcť všetci podieľať. Budovanie novej značky je len pre silné a vášnivé povahy, a to náš tím určite je.

Naše hodnoty

PROFESIONALITA

Sme tím ľudí zložený z profesionálov, zakladáme si na profi službách a komunikácii smerom k zákazníkom aj do vnútra spoločnosti. Spolu sme neporaziteľní.

ÚPRIMNOSŤ

Podpásovky nie sú náš štýl, vždy viete čo od nás môžete očakávať.

VÝNIMOČNOSŤ

Robíme veci inak, výnimočne a zároveň jednoducho. Nie sme sivý priemer a meníme zaužívané pravidlá. Prekvapujeme a nadchýname klientov.

HUMOR

Zmysel pre humor je základným stavebným kameňom pre fungovanie kolektívu. S nami sa nebudete nudiť.

Kariéra

Našou víziou je stať sa tým najspoľahlivejším a trendy biznis partnerom. Prinášame osobný prístup a radosť z obchodovania v technicky a odborne náročnom biznise, akým energetika nesporne je.

Mgr. Eva Kalmanová

Operations Director / HR

Pridajte sa do tímu plného energie

Sme rýdzo slovenská spoločnosť, ktorá má ambície byť voľbou číslo 1 pre svojich klientov v oblasti komplexných energetických riešení. Máme bohaté skúsenosti v obore a tím profesionálov, na ktorých sme právom hrdí. Razíme teóriu, pokiaľ sú spokojní zamestnanci, podávajú aj skvelé výsledky a pozitívne pôsobia aj v komunikácii s klientmi. Vytvorili sme veľmi príjemné pracovné prostredie, tešíme sa každý deň do práce – čo v dnešnej dobe, nie je až taký častý jav.

Pri výbere zamestnancov dbáme nie len na odbornosť a skúsenosti, ale aj na to, ako nám človek „sadne“ do tímu. Aj z tohto dôvodu v našom kolektíve neodhalíte žiadne intrigy alebo konšpirácie. Recept na šťastných zamestnancov? Počúvajte ich, rozprávajte sa a spoločne navrhujte riešenia.

Benefity pre zamestnancov

Príspevok na DDS

Myslíme na budúcnosť našich zamestnancov, každý mesiac im prispievame na dôchodkové doplnkové sporenie sumou 20 €.

Sick days

Niekedy si potrebujete bleskovo oddýchnuť a načerpať sily. Máte možnosť čerpať si 3 dni tzv. zdravotného voľna počas kalendárneho roka.

13. plat

Vážime si snahu a úsilie našich zamestnancov. Po absolvovaní ročného hodnotenia majú možnosť dostať odmenu vo výške 13. platu.

Toto je náš tím, na nič sa nehráme

Pozrite si video z natáčania nášho promo TWINLOGY videa

Aká je práca v TWINLOGY?

Kontakt

Kontaktujte nás

v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00

0414 510 200
02/3305 7927

energy@twinlogy.com

Adresa

TWINLOGY s.r.o.

Závodská cesta 2945/38
Žilina 010 01

GPS: 49 13'01.2"N 18 43'40.7"E

Fakturačné údaje

Názov: TWINLOGY s.r.o.
Sídlo: Závodská cesta 2945/38, Žilina 010 01
Zastúpený: Peter Kalman - konateľ

IČO: 44187653
DIČ: 2022618169
IČ DPH: SK2022618169
IBAN: SK88 1100 0000 0029 4905 6261